Strona Główna  
O nas  
Prokuratura Okręgowa  
Prokuratury Rejonowe  
Komunikaty  
Rzecznik Prasowy  
Zamówienia Publiczne  
Bip  
Godziny Urzędowania  
Kontakt  
Zwrot kosztów podróży  
Rejestr zbiorów danych  


 
Sądy i Trybunały  
Prokuratury  
Adwokatura  
Organy Władzy Państwowej  
Elektroniczne Źródła Prawa  
Prawa i obowiązki obywatela  
Liga piłki nożnej  
Krajowa Rada Prokuratury  
UKE  



 

 

 

 

 

 



Oświadczenia:
  1. Babiak-Burzewska Agnieszka

  2. Balawander Jolanta

  3. Baranowska Magdalena

  4. Baranowska Nikola

  5. Barańczak Paweł

  6. Bartolik Iwona

  7. Bąkowska Elżbieta

  8. Bedryj Jacek

  9. Bernatowicz Bartłomiej

  10. Biela Łukasz

  11. Bizoń Dariusz

  12. Bladocha Jolanta

  13. Blajer-Lechwacka Anita

  14. Błaszczyk Katarzyna

  15. Błaszyk Danuta

  16. Bocheńska-Bejnarowicz Renata

  17. Bodus Małgorzata

  18. Breś Kamila

  19. Bręk Anna

  20. Brudło-Kałdyk Renata

  21. Brzezińska-Wożny Magdalena

  22. Bugajska-Grząbka Katarzyna

  23. Buksińska Grażyna

  24. Burlaga-Karafa Ilona

  25. Cajske Małgorzata

  26. Cała Justyna.pdf

  27. Chamczyńska-Penkala Aneta

  28. Chamionek Radosław

  29. Chojecki Jan

  30. Cholewińska Ewa

  31. Chrobak Anna

  32. Chuda Magdalena

  33. Chudzińska-Ratajczak Małgorzata

  34. Ciesielczyk Paweł

  35. Ciesielska-Mazurek Anna

  36. Ciesielski Marek

  37. Czarnecka Kamilla

  38. Czubaj-Kłos Beata

  39. Danilecki Rafał

  40. Data Jadwiga

  41. Dąbrowicz-Rzepka Daria

  42. Dąbrowski Szymon

  43. Dembska-Biela Róża

  44. Derda Jacek

  45. Deskiewicz Bartosz

  46. Domachowski Sebastian

  47. Domagalska Ewa

  48. Domański Artur

  49. Dotka Małgorzata

  50. Drewicz Sebasian

  51. Duszyński Jacek

  52. Dzikowski Arkadiusz

  53. Echaust Adam

  54. Fellenberg-Kokocińska Anna

  55. Fiałkowska Iwona

  56. Fiertek Rafał

  57. Fiksa Hanna

  58. Franke Michał

  59. Frąckowiak Konrad

  60. Frąckowiak Przemysław

  61. Furgal Adam

  62. Furmański Dariusz

  63. Gajewicz Mikołaj

  64. Gąsiorek Małgorzata

  65. Gidaszewska Wiesława

  66. Gogulska Agnieszka

  67. Golińczak Grzegorz

  68. Gorczyński Radosław

  69. Gosieniecka Joanna

  70. Gotkowska Ewa

  71. Gozdur Aleksander

  72. Górska Anna

  73. Gross Damian

  74. Gruszka Piotr

  75. Grygiel Maciej

  76. Gryziecka Elżbieta

  77. Gryziecki Paweł

  78. Grześkowiak Przemysław

  79. Gucze Grzegorz

  80. Guźniczak Katarzyna

  81. Handke-Maciuk Małgorzata

  82. Helik Krzysztof

  83. Herman Piotr

  84. Hildebrandt Agnieszka

  85. Huszcza Marcin

  86. Idziniak Anna

  87. Inowłodzki Robert

  88. Jabłońska Marta

  89. Jagielska-Kranc Maria

  90. Jakubowski Marcin

  91. Jakuszewski Łukasz

  92. Jandy Bartosz

  93. Jankowski Piotr

  94. Jarecka Magdalena

  95. Jaruszewicz Marcin

  96. Jasiński Tomasz

  97. Jaśkowiak Anna

  98. Jaworski Michał

  99. Jąder Jakub

  100. Jędruszczak Marcin

  101. Jopek Michał

  102. Kaczmarek Iluminata

  103. Kaczor Mieszko

  104. Kałuzińska-Bedryj Anna

  105. Kanarkowska Agnieszka

  106. Kantor Grzegorz

  107. Kapczyński Krzysztof

  108. Kapuściński Krzysztof

  109. Karczmarczyk Artur

  110. Karolczak Agnieszka

  111. Karpiesiuk Paweł

  112. Kasprzak Magdalena

  113. Kawczyńska Beata

  114. Kęsy-Pietrus Magdalena

  115. Kijak-Głęboczyk Anna

  116. Kind-Grynhoff Magdalena

  117. Kiszka Wojciech

  118. Knowczyńska Joanna

  119. Komolka Joanna

  120. Kondratowicz Anna

  121. Konopka Gerard

  122. Kopczyńska Kamila

  123. Kopras Magdalena

  124. Kordek Michał

  125. Koska-Podgórska Magdalena

  126. Kotlarski Piotr

  127. Kowalczyk Kamil

  128. Kowalski Zdzisław

  129. Kozar Waldemar

  130. Kraśniewska Justyna

  131. Krawczyk Radosław

  132. Królikowski Andrzej

  133. Krupecki Bartosz

  134. Kruś Ewa

  135. Krystek Piotr

  136. Kubicka Katarzyna

  137. Kulik Longin

  138. Kwapisz Małgorzata

  139. Latour Tomasz

  140. Leśniak Agnieszka

  141. Lewandowski Maciej

  142. Lewicki Jarosław

  143. Lipczyński Adam

  144. Lisiecki Andrzej

  145. Lisiecki Krzysztof

  146. Lorek Szymon

  147. Ludwiczak Agata

  148. Ławniczak Marcin

  149. Łoś Juliusz

  150. Machyńska Magdalena

  151. Maciaszek Jowita

  152. Maciejewska Bogna

  153. Maćkowiak Adam

  154. Maćkowiak Jerzy

  155. Maksio Iwona

  156. Malinowski Marcin

  157. Malinowski Mariusz

  158. Maluśki Michał

  159. Małasiak Alicja

  160. Małecka Ada

  161. Małecki Jan

  162. Małecki Mariusz

  163. Manyś-Przybylska Małgorzata

  164. Marchwant Agnieszka

  165. Marciniak Wiesława

  166. Marszałek Anna

  167. Marszałek Marek

  168. Masternak-Juś Ewa

  169. Masztalerz Jacek

  170. Matkowski Artur

  171. Mat-Madajczak Karolina

  172. Mat-Madajczak Paweł

  173. Mazurek Hieronim

  174. Mazur-Prus Magdalena

  175. Migielicz Marlena

  176. Mikołajczak Renata

  177. Mikoś-Fita Małgorzata

  178. Milecka Dorota

  179. Misiorna Agnieszka

  180. Mizerski Krzysztof

  181. Mleczak Elżbieta

  182. Mniszak Paweł

  183. Moczyński Michał

  184. Motawski Jacek

  185. Narłowski Tomasz

  186. Nowak Joanna

  187. Nowak Maciej

  188. Nowicka Agnieszka

  189. Ochrem Piotr

  190. Ockert Anna

  191. Ohradka Renata

  192. Okoniewski Bartosz

  193. Oszwałdowska-Kocur Anna

  194. Pacholik-Bujacz Joanna

  195. Pakulski Mateusz

  196. Pawlaczyk-Idczak Hanna

  197. Pawlak Jacek

  198. Pawłowska Justyna

  199. Pągowska Halina

  200. Peplińska Kinga

  201. Piegat Marek

  202. Pietrzak Katarzyna

  203. Pilarczyk Izabela

  204. Pinkowski Robert

  205. Piotrowicz Marek

  206. Pluta Katarzyna

  207. Podolak Katarzyna

  208. Polak Marek

  209. Polimirska Aleksandra

  210. Poznańska Anna

  211. Prauziński Michał

  212. Prawucki Kazimierz

  213. Proc Leszek

  214. Prus Agnieszka

  215. Przerywacz Monika

  216. Przybylska-Michalak Beata

  217. Przymusiak Sławomir

  218. Radomska-Krenz Renata

  219. Radziej Piotr

  220. Radzikowska-Grunt Jolanta

  221. Rajch Przemysław

  222. Rezulak-Kustosz Małgorzata

  223. Rogacka Maria

  224. Roman Magdalena

  225. Romanowska-Suwiczak Kornelia

  226. Rozpędowska Wioletta

  227. Różycki Wojciech

  228. Rutkowska Monika

  229. Rybicka Wioleta

  230. Ryżyńska-Banasiak Katarzyna

  231. Sapota Andrzej

  232. Schewe Sławomir

  233. Sill-Szułczyńska Katarzyna

  234. Siwińska Danuta

  235. Skorupska Violetta

  236. Skrzypczak Anna

  237. Skrzypczak Jarosław

  238. Słomczewska Izabela

  239. Smętkowski Michał

  240. Sobieralska Anna

  241. Sokalski Kamil

  242. Sokołowska-Kamilla

  243. Staniszczak Zenon

  244. Stanke Łukasz

  245. Stępień Dorota

  246. Stróżniak Ewa

  247. Struński Piotr

  248. Strzelecki Michał

  249. Strzelec-Koplin Dobrawa

  250. Strzyżewski Marek

  251. Szczubełek Andrzej

  252. Szuba Marcin

  253. Szudrowicz Adriana

  254. Szudrowicz Jan

  255. Szymanowski Jacek

  256. Szymanowski Roman

  257. Szymańska-Ajchsztet Anna

  258. Szymański Filip

  259. Szymański Sławomir

  260. Szymczak Romana

  261. Śniatecka Alicja

  262. Świąder Urszula

  263. Świniarski Michał

  264. Świtała Marek

  265. Taberski Daniel

  266. Talaga Karol

  267. Tomankiewicz Przemysław

  268. Tomczak Edyta

  269. Tomiak Ewelina

  270. Trawczyńska Beata

  271. Trepiński Łukasz

  272. Tupaj Bogusław

  273. Turska-Nowak Monika

  274. Tybinkowska-Siepsiak

  275. Tylińska Marzena

  276. Urban Bartłomiej

  277. Waszak Roch

  278. Wawrzyniak Łukasz

  279. Wąsik Paweł

  280. Wilk Roksana

  281. Wiśniewski Dariusz

  282. Włodarczak Maria

  283. Wochelski Piotr

  284. Wojtczak Natasza

  285. Wojtkowski Przemysław

  286. Wojtysiak Rafał

  287. Wolińska-Nowak Małgorzata

  288. Woltmann-Frankowska Marzanna

  289. Woźniak Krzysztof

  290. Wożniak Jerzy

  291. Wożniak Magdalena

  292. Wódz-Wawrzyniak Izabela

  293. Wrona Elżbieta

  294. Wrzalik Michał

  295. Wyrwicz Sławomir

  296. Wysocki Lech

  297. Wyszyński Michał

  298. Zajączkowski Michał

  299. Zapalska Barbara

  300. Zasik Agnieszka

  301. Zatyczyc Tomasz

  302. Zawadzka Ewa

  303. Zeuschner Filip

  304. Zgrzywa Mariusz

  305. Ziewiec Tomasz

  306. Zięba Ireneusz

  307. Ziętkiewicz Paweł

  308. Zwolińska-Smukała Anita

  309. Zygmontczuk Anna

  310. Zygmunt Bogdan

  311. Zysnarski Wojciech

  312. Żak Jarosław

  313. Żukowska-Grygiel Danuta



2017-09-20     Komunikat Prokuratury Okręgowej w Gdańsku

2017-09-18     Lista kandydatów na stanowisko asystenta prokuratora

2017-09-15     Ogłoszenie o sprzedaży na surowce wtórne zbędnych składników majątku

2017-09-12     Komunikat o nieobecności Rzecznika Prasowego

2017-07-19     Wyniki III etapu konkursu na staż urzędniczy

2017-07-05     Ogłoszenie z dnia 5 lipca 2017 roku w sprawie wyników II etapu konkursu na staż urzędniczy

2017-06-28     Konkurs na 14 stanowisk asystenta prokuratora

2017-06-21     Wyniki I etapu konkursu na staż urzędniczy

2017-04-12     Ogłoszenie z dnia 11 kwietnia 2017 roku sygn. PO V WO 1111.1.2017

2017-03-14     Posiedzenie Kolegium Prokuratury Okręgowej w Poznaniu

2016-12-08     OGŁOSZENIE o naborze na stanowisko asesora Prokuratury Rejonowej

2016-05-27     Wyniki III etapu konkursu na staż urzędniczy na stanowisko analityka kryminalnego

2016-05-10     Wyniki II etapu na stanowisko analityka kryminalnego

2016-04-26     Wyniki I etapu konkursu na staż urzędniczy na stanowisko analityka kryminalnego

2016-03-10     Ogłoszenie na stanowisko analityka kryminalnego.

2016-02-10     Wyniki III etapu konkursu na stanowisko asystenta prokuratora

2016-02-03     Wyniki III etapu konkursu na staż urzędniczy

2016-01-29     Wyniki II etapu konkursu na stanowisko asystenta prokuratora

2016-01-25     Wyniki II etapu na stanowisko analityka kryminalnego

2016-01-18     Wyniki II etapu konkursu na staż urzędniczy na stanowisko młodszego referenta

1 - 20  >>
[ 28 komunikatów ]

Copyright (c) 2010 Prokuratura Okręgowa w Poznaniu