Strona Główna  
O nas  
Prokuratura Okręgowa  
Prokuratury Rejonowe  
Komunikaty  
Rzecznik Prasowy  
Zamówienia Publiczne  
Bip  
Godziny Urzędowania  
Kontakt  
Zwrot kosztów podróży  
Rejestr zbiorów danych  


 
Sądy i Trybunały  
Prokuratury  
Adwokatura  
Organy Władzy Państwowej  
Elektroniczne Źródła Prawa  
Prawa i obowiązki obywatela  
Liga piłki nożnej  
Krajowa Rada Prokuratury  
UKE   

 

 

 

 

          2016-10-03
Ponowny apel o pomoc

W dniu 13 kwietnia 2016r. zamieściliśmy na stronie internetowej Prokuratury Okręgowej w Poznaniu komunikat dotyczący postępowania prowadzonego przez Prokuraturę Rejonową Poznań - Grunwald w sprawie zdarzenia mającego miejsce przed meczem piłkarskim Lech Poznań - Legia Warszawa w dniu 19 marca 2016r.

Wspomnianego wyżej dnia Paweł W. (lat 39) upadł i uderzył głową w betonową posadzkę, doznając bardzo poważnych obrażeń. W dniu 26 marca 2016r. Paweł W. zmarł w szpitalu przy ul. Przybyszewskiego w Poznaniu.

Ponawiamy prośbę, aby ewentualne osoby, które w dniu 19 marca 2016r. przed meczem piłkarskim przebywały na terenie restauracji "12" znajdującej się na stadionie INEA przy ul. Bułgarskiej w Poznaniu, a które widziały w jaki sposób doszło do upadku pokrzywdzonego lub były świadkami innych zachowań, wskazujących na przyczynienie się przez osoby trzecie do upadku, zgłosiły się do Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu Wydział Dochodzeniowo - Śledczy, telefon: 61 84 13 612, 61 84 12 594, ewentualnie do najbliższej jednostki Policji, bądź pod nr 997.

Rzecznik Prasowy

drukujCopyright (c) 2010 Prokuratura Okręgowa w Poznaniu